Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Ne, 10:00-18:00)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. Komu vděčíme za patentované preparáty?
Komu vděčíme za patentované preparáty?

S potěšením Vám představujeme společnost Cannasan Pro s.r.o.,která je výrobcem Cannasanu. Lidé, kteří za touto firmou stojí, věří, že v přírodě je cesta ke zdraví, životní harmonii a spokojenosti. Snahou společnosti je účinná pomoc dostupná pro každého, bez chemie. Jejich víra je dovedla ke konopí setému. Po několika letech výzkumu vyvinuli jedinečnou recepturu založenou na čistě přírodním složení, která využívá účinků kanabinoidů v kombinaci s bylinami, rostlinými oleji a vlákninou. Receptura je stavěna tak, aby u ní byl významný kurativní a ne pouze paliativní účinek. Výrobce hledá základy vzniku zdravotního problému a na jeho úrovni potom pracuje při jeho řešení.

Firma pěstuje konopí a byliny na vlastních polích, a tak může snadno dohlížet na kvalitu rostlin. Preparáty Cannasan se vyrábějí pouze z certifikovaných odrůd rostlin konopí setého s obsahem THC v sušině nižším než 0,2%. Nejsou tudíž psychogenní, lze je užívat bez omezení běžných denních činností. 

Zakladatelem společnosti je Ing. František Bednařík, který se dlouhá léta věnoval výzkumu fermentačních procesů substrátů pro pěstování jedlých hub, výzkumu klíčení semen lesních dřevin a pěstování léčivých rostlin a jejich využití. V posledních letech se zaměřuje na výzkum využití konopí pro lékařské a veterinární účely. Je také ředitelem Výzkumného ústavu Cannasan.

„Empatie s člověkem, empatie s léčivou rostlinou, empatie s účinnou látkou.“

Výzkumný ústav Cannasan z.ú. momentálně také pracuje na vývoji receptur mastí, krémů, olejových mazacích emulzí a potravinových doplňků. Věříme tedy, že se náš sortiment produktů v budoucnu rozšíří o další skvělé přípravky. :) Držíme palce!
Výsledky výzkumu účinků a také zkušenosti uživatelůCannasanu můžete nalézt na webu ústavu (www.vucannasan.cz). Najdete zde i příběh majitele Konopína! 

 

A v čem jsou vlastně konopné směsi tak výjimečné?

Patentovaná receptura.
Jedná se o jedinečnou recepturu vyvinutou vědci a odbornými lékaři, která je založena na čistě přírodním složení. Je stavěna tak, aby u ní byl významný kurativní(léčivý) účinek a ne pouze účinek paliativní (mírnící bolest, ale neodstraňující příčinu). Cannasan je schválen jako doplněk stravy Ministerstvem zemědělství.

Důraz na kvalitu surovin a zpracování.
Přípravky se vyrábí z certifikovaných odrůd konopí setého a bylin vypěstovaných v České republice. Výrobce pěstuje konopí na vlastních polích, proto může dohlédnout na kvalitu od zasetí semen až po sklizeň. Nejsou použity pesticidy ani chemická hnojiva. Významnou roli v kvalitě hraje i speciální cesta získávání kanabinoidů. Směsi se vyrábí za studena, bez pasterizace a zahřívání. Neobsahují žádné konzervační látky, barviva či sladidla.

Široké spektrum kanabinoidů.
Náš organismus tak může využívat účinků více kanabinoidů najednou (např. CBD, CBG, CBN a dalších), přičemž dochází k jejich synergickému působení (tzv. entourage efekt), kdy se pozitivní účinky navzájem posilují.


Žádné omamné účinky.
Směsi se vyrábí z konopí setého s obsahem THC nižším než 0,2%. Z výzkumných prací vyplynulo, že snížením obsahu THC na tisíciny promile je zcela odstraněn jakýkoliv psychogenní účinek, naopak tato hladina významně stimuluje imunitní systém organismu. Léčebný potenciál v konopí obsažených látek zůstává zachován. Přípravky můžete užívat bez omezení běžných denních činností.

Základ ve fytoterapii.
Fytoterapie (léčba léčivými rostlinami) je historicky doložená již v daleké minulosti. Zásluhou speciální přípravy bylinných složek je účinek použitých rostlin vyšší, než například u bylinkového čaje uvařeného ze stejného množství.

Využití pozitivních vlastností rostlinných olejů.
Konopný olej má pro lidský organismus dokonalý poměr omega-3 a omega-6 nenasycených mastných kyselin (1:3), řepkový olej obsahuje desetinásobně víc omega-3 mastných kyselin než olivový olej a olej z hroznových jader je bohatý na velké množství polyfenolů, esenciálních mastných kyselin a vitamínu E. Všechny tři druhy olejů tvoří základ každé směsi Cannasan.

Podíl vlákniny.
Preparáty obsahují vlákninu z bylin, která je jemně rozemletá. Vláknina je přirozená složka lidské potravy. Najdeme ji hlavně v ovoci, zelenině a celozrnných potravinách. Díky její nerozpustnosti ji tělo nedokáže strávit a ona tak může působit jako přirozený kartáč střev. Může tak pomoci při problémech se zácpou, se kterou jsou spojeny další problémy v lidském těle. 

Nevzniká tzv. zvonová křivka.
Při užívání jednotlivých kanabinoidů samostatně (např. CBD) dojde po určité době k rezistenci organismu, tělo přestane na látky reagovat a pozitivní účinky užívání kanabinoidů vymizí (tzv. zvonová křivka). Produkty Cannasan obsahují široké spektrum kanabinoidů v kombinaci s účinnými látkami z bylin, lidský organismus tak dokáže využívat účinků kanabinoidů po celou dobu užívání.

Dostupnost pro každého.
Užívání Cannasanu vyžaduje výrazně nižší celkové náklady než klasická léčba, nebo něž léčba s využitím tzv. léčebného konopí. Cannasan tudíž představuje ekonomicky dostupnou možnost léčby konopím pro velmi rozsáhlou skupinu pacientů. Směsi jsou taktéž určeny pro prevenci u zdravých osob a jsou vhodné i pro vegany a vegetariány.

Prověřený produkt.
Výzkumný ústav Cannasan má zpětnou vazbu od téměř tisícovky zákazníků, kteří v 86 %  případů vyjádřili zlepšení jejich kvality života. Ústav se zajímá o účinek produktů, které podrobuje praktickým vědeckým studiím. Mnoho vrcholových sportovců i známých osobností, do kterých spadají dokonce hlavy evropských států, již tyto preparáty využívá, ale bohužel nemůžeme všechny dotyčné jmenovat. Do produktů vkládá důvěru i náš tým Konopín, jehož členové směsi užívají denně již několik let. 

 

Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme nepravidelně, několikrát do roka.
© 2020 Konopín.cz - Michal Haničinec - Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz